ІСТОРІЯ

KRUBETON розпочалась в далекому 1967р. із Ямницького заводу залізобетонних виробів тресту «Укрводзалізобетон».

За понад 50-ти річний життєвий шлях підприємства, відбулося багато змін, реорганізацій, перебудов.
Сьогодні ДП «Спецзалізобетон» є частиною світового бренду IFCEM та успішно працює на ринку під торговою маркою KRUBETON.

ПрАТ «Івано-Франківськцемент» – сучасний високотехнологічний виробничий комплекс будівельної індустрії, що увійшов у 20-ку найкраще технологічно оснащених цементних виробництв світу за висновками Світового Банку в 2014р.

Бренд KRUBETON ‒ це одне з найтехнологічніших підприємств Західної України  у сфері виробництва бетону та залізобетонних виробів. Наші представництва у м.Івано-Франківськ та м.Ужгороді забезпечують місцевий будівельний ринок стабільно якісними будівельними матеріалами.

ТЕХНОЛОГІЇ ТА ОБЛАДНАННЯ

“SIMEM” S.P.A.БЕТОННИЙ ЗАВОД ІТАЛІЙСЬКОЇ ФІРМИ, що дозволяє забезпечити потреби в якісних бетонах різних марок, будь-якого об’єкту в визначені терміни.

Продуктивність: 150 м3/год.

Бетонний завод SIMEM укомплектований бетонозмішувачем примусової дії, турбулентного типу змішування з горизонтальним розміщенням обертових валів та максимальним об’ємом заповнення 3,3 м3

На підприємстві працюють дві високотехнологічні лінії (“Nordimpianti System S.r.L.” (Італія) з виготовлення багатопустотних плит перекриття, безопалубного стендового формування методом екструзії.

Лінії укомплектовані 5-ма формувальними стендами шириною 1200х1500 мм та довжиною 105 і 108 м відповідно.

Обидві лінії включаються в себе програмовану систему термовологісної обробки.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ

Власна лабораторія ТМ KRUBETON, акредитована Національним агентством акредитації України.

Лабораторія здійснює повний вхідний та вихідний контроль якості сировини і готових виробів. Завдяки цьому вдається отримувати продукцію найвищої якості.